EURO FINANCE CONSULTING

Chcete růst? Pojďte růst s námi!

Proč se k nám přihlásit?

  • Jsme zavedení, máme dlouholetou tradici, cenné zkušenosti i perspektivu.
  • Naši klienti jsou z rozličných odvětví, věnujeme se různým programům, naše práce je velice pestrá.
  • Nabízíme proto dlouhodobé pracovní uplatnění na kreativní a zajímavé pozici.
  • Máme zázemí, svým kolegům zajišťujeme veškerou podporu, včetně pravidelných školení.
  • Nejsme korporace, jsme pružní a umíme se rychle přizpůsobit. I Vám a Vašim nápadům.
  • Pracujeme v týmu a zakládáme si na přátelských vztazích.

Jakou osobnost hledáme?

  • Pozitivně naladěného člověka s chutí do práce a potřebou se rozvíjet.
  • Komunikativní a empatickou osobnost s příjemným a profesionálním vystupováním.
  • Samostatného, pečlivého a odpovědného jedince s kreativním přístupem a smyslem pro detail.

Své nabídky nám zašlete na e-mail office@eufc.cz v podobě motivačního dopisu spolu se strukturovaným životopisem a fotografií. V případě našeho zájmu budete následně pozváni na osobní pohovor.

V tuto chvíli hledáme nové kolegyně a kolegy na následující pozice:

Office asistent/ka

Jaká bude náplň práce?

  • Vedení administrativní agendy společnosti, organizační podpora vedení společnosti.
  • Zajištění chodu kanceláře, komunikace s klienty, dodavateli a zaměstnanci.
  • Jednání s úřady a institucemi, pošta.
  • Spolupráce na propagaci a reprezentaci společnosti.
  • Spolupráce při vedení účetnictví společnosti (pokladna, fakturace, mzdová agenda).
  • Vedení spisovny, vedení evidence kancelářských zásob.
  • Poradenství v oblasti dotací – tvorba dotačních analýz pro klienty společnosti.
  • Zpracovávání smluv, nabídek a dalších podkladů.
  • Zpracování dat, aktualizace interních informačních systémů.

Jaké znalosti požadujeme?

  • ​VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru.
  • Znalost angličtiny, případně dalšího cizího jazyka, min. na úrovni B1.
  • Dobrá znalost práce na PC a MS Office.
  • Orientaci v podvojném účetnictví firem – výhodou podrobnější znalost účetnictví, zvláště pak mzdového.
  • Pečlivost, systematičnost, samostatnost a schopnost organizace práce.
  • Aktivní a pozitivní přistup k práci a k zadaným úkolům.
  • Aktivní řízení vozidla, řidičský průkaz skupiny B.
  • Příjemné vystupování.
  • Schopnost týmové práce.
  • Časovou flexibilitu.

Informace o pozici

  • Místo pracoviště: Jihlava.
  • Typ pracovního vztahu: trvalý pracovní poměr, pracovní smlouva.
  • Možnost zkráceného pracovního úvazku.
  • Termín nástupu: ihned.

Praktikant/ka

Podpora konzultantů v oblasti vypracování dotačních projektů v oblasti strukturálních fondů EU.

Co nabízíme?

  • Získání praxe v oblasti projektového řízení a financování se zaměřením na čerpání dotací z fondů Evropské unie a národních zdrojů.
  • Příjemným bonusem je přátelský kolektiv, který ti bude oporou.
  • Možnost spolupráce při zpracování seminárních či závěrečných prací.

Co požadujeme?

  • samostnatnost
  • spolehlivost
  • všeobecný přehled
  • chuť a ochotu učit se novým věcem
  • zájem o problematiku v oblasti strukturálních fondů
  • uživatelské znalosti MS Office

Minimální délka praxe: 3 měsíce, cca 20 hod./týden nebo dle individuální domluvy.

Místo výkonu praxe si lze vybrat ze dvou poboček:

  • Husova 10, 586 01 Jihlava
  • Údolní 66, 602 00 Brno - Veveří

V případě zájmu zašlete svůj životopis na office@eufc.cz.